Reklamowy kalendarz trójdzielny

Strategie marketingowe firm bardzo często zawierają przyszłościowe metody promowania firmy w oczach klientów a także kontrahentów. Taką metodą oczywiście są gadżety reklamowe, czyli funkcjonalne prezenty, które są wręczane w czasie targów branżowych, spotkań biznesowych czy szkoleń pracownikom firmy, klientom, jak również partnerom biznesowym. Warto być świadomym natomiast, że gadżet reklamowy powinien być przede wszystkim użyteczny.

Dlatego nie każdy przedmiot sprawdzi się w tej roli. Jednak funkcjonalnymi a także praktycznymi gadżetami reklamowymi są biznesowe kalendarze trójdzielne. Są to kalendarze ścienne, które łączą w sobie funkcję informacyjną, jak także marketingową a także ozdobną.
Kalendarze trójdzielne z logo firmy – na co zwrócić uwagę?
Kalendarze biznesowe dostępne są w różnorakich formatach, jak także w różnorakich wariantach, które różnią się nie tylko szatą graficzną,  niemniej jednak także funkcjonalnością. Poza kalendarzy ściennych odznacza się także kalendarze książkowe, które łączą w sobie funkcję terminarza i notatnika. Dużym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się również kalendarze przeznaczone na biurko, na przykład kalendarze stojące piramidki. Jak się więc okazuje, firmy mają bogaty wybór kalendarzy reklamowych, które zawierają treści promujące firmę. Warto zdawać sobie sprawę, że kalendarz trójdzielny dla firm to praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane do promowania firmy. Kalendarz tego rodzaju wyróżnia się specyficznym układam. Górna część, czyli tak zwana główka, to powierzchnia projektowa przeznaczona na zamieszczone treści reklamowych, czyli między innymi logotypu firmy. Poniżej znajduje się kalendarium, które stworzone jest z trzech kolejnych miesięcy, z czego miesiąc aktualny znajduje się w środku. Zaś na samym dole znajduje się tak zwana stopka, czy jej miejscu przewidziane na dane teleadresowe firmy. Jest to układ czytelny, jak również dający duże możliwości personalizacji. A dodatkowo, powierzchnia projektowa przeznaczona na przekaz marketingowy jest niemała, pozwala na dokładne przedstawienie w głównej mierze oferty przedsiębiorstwa. Nie jest zatem zaskoczeniem, że kalendarze trójdzielne ze zdjęciami nawiązującymi do działalności firmy stanowią skuteczne narzędzie marketingu bezpośredniego.

Sprawdź również informacje na stronie: iveno.pl/kalendarze-trojdzielne